top of page

Місіонерки Облатки Непорочної Марії є молодим чернечим згромадженням, що було засноване у 1997 році в Позуело (Мадрид, Іспанія) і затверджене єпископом Мадриду у 2001 році.

Насл_DUючи св.Єvгена де Мазенода, який заснував Міс_онерів Облатів Непорочної Марії в Aix-en-Provence(french_ya)у 1816 р., живемо с сXES.

На даний момент наше згромадження має чотири спільноти в Іспанії і одну у Німеччині, але майже від самого заснування є багатонаціональним, налічує 19 сестер і дві постулянтки з різних країн світу (Іспанія, Україна, Німеччина, Перу, Польща, Франція і Словакія).

16.jpg
Oblatas 2001.TIF
somos

ХТО МИ Є...

carisma

НАША ХАРИЗМА...

omi%202014%20festival_edited.jpg

Нашою міс_єю є проголошення Єvангелії найбільш знедоленим. Виконуємо цю місію у спільноті Церкви, що є знаком того, що в Христі Бог є для нас ус_м. Ми покLICані залишити все, щоб слідувати за Ісусом Христом і vіddаti себе єvаngеlіzatsії вбогих.

IMG_20200610_191013546.jpg

Хрест Ісуса стоїть в центрі нашої місії. Очима розп'ятого Господа дивимося на світ, відкуплений Його кров'ю, бажаючи, щоб люди, в яких продовжуються Його страждання, пізнали також силу Його воскресіння.

DSC_7715.jpg

Завдяки дару Отця вибираєmo дорогу єvангельских рад. ВідPOвідно до вимоги нашої місії, хочемо насл_DUвати приклад Ісуса Ісуса Христа живучи в чистот_, вбогості, послувсі та.

DSC07796.JPG

Перебуваючи постійно з людьми докладаємо всіх зусиль для того, щоб привести всіх, а особливо бідних, до повного пізнання своєї людської гідності і гідності дітей Божих.

_edited_edited_edited.jpg

Непорочна Д_ва Марія є нашим зразком, покровителькою і хранительницею нашого богопосвяченого життя. Відкрита на Духа Святого, вона присвятила себе повністю, як покірна слугиня, Спасителю і Його справі. В тісній єдності з Нею, Матір'ю Милосердя, переживаємо vs_ радощі і печалі міс_онерського життя.

contacto
bottom of page